Memoriál Šárky Víchové‑Peškové
a Jiřího Vícha ml.
UCI

Aktuálně

Julia Kopecky vyhrála celkové pořadí Tour de Feminin 2024. V poslední etapě zvítězila Mirre Knaven
26.5.2024

Absolutní nadvládou týmu AG insurance-Soudal NXTG skončil mezinárodní etapový závod Tour de Feminin. Ve spurtu malého pelotonu zvítězila Mirre Knaven a hned za ní dojela její týmová kolegyně Julia Kopecky, která si tím zajistila celkové vítězství. Belgický celek vyhrál také všechny soutěže.
Nikola Bajgerová ovládla třetí etapu Tour de Feminin, v elitní desítce čtyři Češky
25.5.2024

Češkám skvěle vyšla třetí etapa Tour de Feminin. Na trati dlouhé 110,7 kilometru se startem a cílem v severočeském Rumburku vyhrála v hromadném spurtu Nikola Bajgerová jezdící za polský celek Mat Atom Deweloper.
Kopecky po časovce vyhrála i první hromadnou etapu, Knaven 80 kilometrů v úniku
24.5.2024

Hrdinkou etapy se ovšem stala její týmová kolegyně Mirre Knaven, která sama strávila 80 kilometrů v úniku a vyčerpaná skončila v cíli v péči záchranářů.
Úvodní časovku Tour de Feminin vyhrála Češka Julie Kopecká
23.5.2024

Dominanci týmu AG Insurance skončila první etapa letošního cyklistického závodu žen Tour de Feminin.
Nejpočetnější zastoupení bude mít Nizozemsko
22.5.2024

Analytický pohled do předstartovní listiny Tour de Feminin 2024
Julia Kopecky: Do Česka se těším, máme ambici Tour de Feminin vyhrát
14.5.2024

Loni na Tour de Feminin působila Julia Kopecky jako zjevení. Hned v úvodní časovce brala bronz, v dalších dvou etapách přidala stříbra a v celkové klasifikaci skončila těsně pod pódiem.
Na startu budeme mít opět plno
20.4.2024

Cyklistický etapový závod žen Tour de Feminin v okolí severočeské Krásné Lípy napíše letos v květnu svou 35. kapitolu. Podnik, který se poprvé jel v roce 1988, je už roky pevnou součástí mezinárodního kalendáře. Je zařazen do kategorie UCI Women Elite 2.2.
Záštitu nad TdF 2024 převzal Miloš Vystrčil
14.3.2024

Záštitu nad letošním ročníkem převzal Předseda Senátu Parlamentu České republiky pan Miloš Vystrčil
31.5.2023

Olha Kulinič uhájila celkové vítězství na Tour de Feminin. V nejtěžší etapě slaví Chloé Charpentier
28.5.2023

34. ročník mezinárodního závodu Tour de Feminin uzavřela 4. etapa se startem ve Varnsdorfu a cílem v Krásné Lípě. Cyklistky musely zdolat 115 kilometrů dlouhou trasu s devíti vrchařskými prémiemi. Největší vítězství si ze severu Čech odváží Ukrajinka Olha Kulinič, která v celkovém pořadí porazil Dominiku Wlodarczyk a Elišku Kvasničkovou.
Polky drží šňůru vítězství na Tour de Feminin. Dominika Włodarczyk si připsala ve 3. etapě už druhé vítězství
27.5.2023

Až ve spurtu první skupiny se rozhodlo o vítězce 3. etapy Tour de Feminin s cílem v Rumburku. Dominika Włodarczyk v něm porazila Češku Julii Kopecký a Jihoafričanku Tiffany Keep. Olha Kulinič se ubránila útokům soupeřek a udržela první místo v průběžném pořadí.
Malwina Muł vyhrála 2. etapu Tour de Feminin. Do vedení celkového pořadí se dostala Olha Kulinič
26.5.2023

Společný útok Malwiny Muł (MAT Atom Deweloper) a Olhy Kulinič (Duolar-Chevalmeire) v posledním okruhu 2. etapy Tour de Feminin byl úspěšný a výhodný pro obě závodnice. Zatímco Polka si dojela pro etapové vítězství, ukrajinská cyklistka je novou vedoucí závodnicí celkového pořadí.