UCI

Aktuálně

Na startu budeme mít opět plno
20.04.2024

Cyklistický etapový závod žen Tour de Feminin v okolí severočeské Krásné Lípy napíše letos v květnu svou 35. kapitolu. Podnik, který se poprvé jel v roce 1988, je už roky pevnou součástí mezinárodního kalendáře. Je zařazen do kategorie UCI Women Elite 2.2.
Záštitu nad TdF 2024 převzal Miloš Vystrčil
14.03.2024

Záštitu nad letošním ročníkem převzal Předseda Senátu Parlamentu České republiky pan Miloš Vystrčil
31.05.2023

Olha Kulinič uhájila celkové vítězství na Tour de Feminin. V nejtěžší etapě slaví Chloé Charpentier
28.05.2023

34. ročník mezinárodního závodu Tour de Feminin uzavřela 4. etapa se startem ve Varnsdorfu a cílem v Krásné Lípě. Cyklistky musely zdolat 115 kilometrů dlouhou trasu s devíti vrchařskými prémiemi. Největší vítězství si ze severu Čech odváží Ukrajinka Olha Kulinič, která v celkovém pořadí porazil Dominiku Wlodarczyk a Elišku Kvasničkovou.
Polky drží šňůru vítězství na Tour de Feminin. Dominika Włodarczyk si připsala ve 3. etapě už druhé vítězství
27.05.2023

Až ve spurtu první skupiny se rozhodlo o vítězce 3. etapy Tour de Feminin s cílem v Rumburku. Dominika Włodarczyk v něm porazila Češku Julii Kopecký a Jihoafričanku Tiffany Keep. Olha Kulinič se ubránila útokům soupeřek a udržela první místo v průběžném pořadí.
Malwina Muł vyhrála 2. etapu Tour de Feminin. Do vedení celkového pořadí se dostala Olha Kulinič
26.05.2023

Společný útok Malwiny Muł (MAT Atom Deweloper) a Olhy Kulinič (Duolar-Chevalmeire) v posledním okruhu 2. etapy Tour de Feminin byl úspěšný a výhodný pro obě závodnice. Zatímco Polka si dojela pro etapové vítězství, ukrajinská cyklistka je novou vedoucí závodnicí celkového pořadí.
Češky zazářily v úvodní časovce, Kvasničkovou a Kopecky porazila jen Polka Wlodarczyk
25.05.2023

34. ročník etapového závodu Tour de Feminin začal individuální časovkou na 12,6 kilometru v Krásné Lípě. Nejlepší čas zajela polská cyklistka Dominika Wlodarczyk, která o 2 sekundy porazila osmnáctiletou Elišku Kvasničkovou a o 29 sekund stejně mladičkou Julii Kopecky.
Nepravidelnosti vlakových spojů
23.05.2023

Trasy tří etap závodu budou křižovat železniční tratě. Po společné dohodě dispečerů a organizátorů budou dotčené vlaky vyčkávat v posledních stanicích na průjezd kolony a uvolnění přejezdů.
Úpravy autobusových spojů
16.05.2023

V průběhu závodu dojde také k úpravám autobusových linek, přehled veškerých důležitých informací popíšeme v následujícím článku.
Regulace dopravy v průběhu závodu
13.05.2023

Se závodem souvisejí dopravní omezení. Chtěli bychom vás touto cestou seznámit s dopravními omezeními, abyste se mohli předem připravit na možné komplikace a využít alternativní trasy.
RoadCup 2023 se představuje. 5 nových závodů, k tomu 4denní etapák. Kam vyrazíte?
18.02.2023

Seriál silničních cyklistických závodů pro amatérské závodníky RoadCup 2023 jde do šestého ročníku s rozšířenou nabídkou. Přibylo pět podniků, k tomu čtyřdenní etapák. Hlavně do června bude vskutku napilno. Kolik už máte najeto, abyste se mohli začít těšit?